| Stitch92 a întrebat:

VReau si eu un film drama care v-a inpresionat foarte mult. Dar sa nu fie legat de dragoste prea mult.

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Jhony Q superrrr si Forest Gumb.

| rocks13 a răspuns:

Silent of the lamb

| omtraisiomvedea a răspuns:

The Pursuit of Happiness.
Nu e de dragoste.E vorba de puterea unei persoana de a merge mai departe si de a spera cand nu mai are nimic.Te asigur ca nu o sa regreti ca l-ai vazut.

| Tzutzik a răspuns:

Walk to remember daca nu l-ai vazut uitete e romantic dar si dramasadsadsadsad eu am plins.sadsadsadsad

| 7y8y a răspuns:

An American Crime e bazat pe o intamplare reala...Genial filmul.

| Rose266 a răspuns:

The green mile.