| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Vreau si eu un film relaxant si care sa te captiveze inca de la inceput.
Zilele trecute am tot inceput filme si asa le-am lasat, erau prea plictisitoare.
Nu trebuie sa fie noi... O comedie, o drama, chiar si un horror.
Ce imi recomandati?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The man from Earth 2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca mi-ai dat folositor. Bine, nu ma doare votul. Presupun ca l-ai vazut. TI-a placut macar?

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Nu, inca nu l-am vazut, l-am cautat pe cinemagia si pare foarte interesant, o sa-l vad curand.
Revin cu raspuns

| DumitruS a răspuns:

Ti-le recomand pe asta e chiar caterinca: https://infrasunete.eu/grandma-s-boy-o-comedie-buna/

| D3I3 a răspuns:

Nu ma prea uit la filme, ce prind la TV..insa mi-a placut mult filmul "O vacanta de vis"..cum sa zic, o rasturnare de situatie.

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Shutter island
allied
miss peregrine's home for peculiars
a dog's purpose
the lovely bones
sold
traficked

| Th3AbSinTh3 explică (pentru NoneOfUrBusiness):

Shutter island vazut, restul no
O sa ma uit la ele doar pentru ca mi-ai recomandat si Shutter island laughing)

| NoneOfUrBusiness a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Eu ti-am recomandat, mai departe tu stii ce faci cu informatia happy
laughing

| TotulSAUnik a răspuns:

Jumper: Oriunde, oricând

| andreeahello a răspuns:

The shining, cu Jack Nicholson. E un horror/thriller psihologic care pe mine personal chiar m-a tinut cu sufletul la gura pana la final

| Millie2000 a răspuns:

Cei 3 nătărăi
Dumnezeu pentru o zi
The ring
O răpire cu bucluc

| Potter_Alexandra_2004 a răspuns:

Eu as zice sa te apuci de Stapanul Inelelor(trei parti), Hobbit(trei parti) si Black Swan(o singura parte)

| Ac2 a răspuns:

Iti recomand filmul,, Ray 2004". Filmul este despre un om orb din copilarie insa cu un auz muzical excelent, care singur isi contruieste cariera de muzician. Dupa ce devine destul de cunoscut, incepe sa consume droguri iar asta e o mare problema atat pentru el cat si pentru familie si cariere.Mai departe afli din film happy