| Te0CeP a întrebat:

Vreau si eu un film/serial in care un grup de persoane sau o persoana supravietuiesc intr-o zona total necunoscuta

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

The Grey
The Mountain Between Us
Cast Away
127 Hours
Jungle
Serial: Lost

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Mai sunt River, Frozen, Into The Wild, Deep Water, The Way Back, Backcountry, Everest, Life of Pi

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Outlander, After Earth

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Martian, Life of Pi

| DeathOfDreams a răspuns:

The 100.

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

La cabana
Vizionare placuta!

| AndreiBalan a răspuns:

Predator,este cel mai bun fil de acest gen dupa parerea mea, deorece actiunea se petrece pe o alta planeta fara ca personajele sa stie de la inceputul filmului, afland pe parcurs.

| AlexandruMihai2901 a răspuns:

Incerca "Insula Misterioasa";"Calatorie Spre Centru Pamantului"