| NuStiiCumMaCheama a întrebat:

Vreau un film orice tip de SF. Poate sa fie si psihologic, stiti la ce ma refer.
Sau un serial mai scurt dar fain, fara prea multe episoade de umputura, fara atat de mult romantism.

Răspuns Câştigător
| so0unDyy a răspuns:

Battle of Los Angeles. Cel mai bun film SF vazut de mine.

5 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Legion; Povestea slujitoarei;

| NuStiiCumMaCheama explică (pentru crud):

Multumesc. Chiar voiam sa ma uit la ceva in seara asta. Ma uit la Legion si daca imi place iti dau funda. happy
In rest, mai astept raspunsuri, seara e lunga!

| crud a răspuns (pentru NuStiiCumMaCheama):

Nu e nevoie de funda. Sper sa iti placa, e ciudat rau, mai ales sezonul 2.

| beatrice2630 a răspuns:

Uita-te la seria Twilight. E superba

| NuStiiCumMaCheama explică (pentru beatrice2630):

Daca ti-as putea da si tie funda... Am terminat seria astazi, foarte frumoasa. Desi... se lingeau de 10 ori la un film, asta nu prea mi-a placut.