| Nimeni20192018 a întrebat:

Vulpița și Viorel de la Acces Direct, sunt actori sau totul este real?

10 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Totul este real, si ca ei exista inca cateva milioane.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu sunt actori. Sunt niște oameni sărmani, vai de capul lor de proști, exploatați de niște animale.

| Digikey a răspuns:

Cand a fost ceva real la TV?

| Alexuţ02 a răspuns:

Initial a fost totul real, dar apoi cred au vazut ca se pot scoate bani dupa treaba asta iar producatorii au zis " de ce nu "
Din ce am inteles si citit pe internet acestia ar fi platiti cu 100 euro fiecare ( Vulpita / Viorel ) pe aparitie.

Datele pe care ti le-am oferit sunt doar din auzite, tu alegi ce sa crezi.

| Nemessys a răspuns (pentru Alexuţ02):

Daca leofera doar 100 de euro, e clar ca profita de prostia lor laughing ca na provin din zone sarace si sunt needucati, ce sa stie ei de castiguri.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Nemessys):

Din ce stiu postul a primit si amenda destul de costisitoare, deci din asta reiese ca nu prea i-a deranjat si ca scot ceva dupa treaba cu Vulpea si Viorel. asa ca, un lucru il confirma pe celalalt, ma gandesc ca sunt lideri de audienta. ii stie toata tara.

| Digikey a răspuns (pentru Alexuţ02):

Ii stie toata tara.

Doar prostimea din tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesc si ei ceva bani, daca televiziunea antenei nu este atat de perversi incat sa isi bata joc de niste amarati pe gratis. Oricum, e maruntis pe langa banii pe care-i face Antena pe audienta. Asta e un fel de Tolea cu Magda Ciumac. Si OTV a facut o gramada de bani pe episoade cu oameni ce fac scandal.

| Bucurialuisatanpunctcom a răspuns:

O alta mizerie ordinara cu scopul precis de a manipula romanii si de a le capta atentia de la problemele reale.

| sierra1 a răspuns (pentru Bucurialuisatanpunctcom):

"mizerie ordinara cu scopul precis de a manipula romanii "

nu dragă, e doar legea cererii și ofertei