| raduqu a întrebat:

Ziceti-mi cel mai amuzant film ( animat, nu conteaza sa fie pe net ) vazut de voi! in afara de Ted si Scary movie! SA fie cel mai tare film de comedie, sa rad culacrimi laughing)

Răspuns Câştigător
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, toate filmele produse de Pixar sunt cele mai bune: Aventuri la firul ierbii, wall-e (ualii happy, Ratatuoille, Toy story, Up.
mai sunt: Hotel transilvanya, Vampire suck parodie, 300 de spartani parodie, the mask..., numai bine!

8 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Mr.Bean

| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu e de comedie, dar este un film suuuper : Mirrors!

| MitroAlex94 a răspuns:

Incearca filmele lui Jim Carrey in ordine descrescatoare din lista asta: http://www.cinemagia.ro/actori/jim-carrey-289/.
Sau JOHNNY ENGLISH REBORN cu mr bean

| LoraELEoNoRa a răspuns:

Шалун (2006) cred cai cel mai tare film de comedie

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoraELEoNoRa):

Unde il gasesc si cum scriu sa-l caut? E subtitrat?

| raduqu explică (pentru anonim_4396):

Filmul ala se numeste littleman!

| BREB a răspuns:

Soul plane, Rush hour, Politistul din Beverly Hills, Un politist si jumatate