| thezbx a întrebat:

Ziceti-mi cel mai frumos film pe care l-ati vazut ever! big grin

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Hachiko
next three days
inchisoarea ingerilor
bucket list
la cara oculta
tengo ganas de ti si tres metros sobre el cielo

24 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La modul cel mai sincer iti spun!
Friday the 13th (2009)

| faramatania a răspuns:

Closer mi-a plăcut foarte mult.

| Dariusuu a răspuns:

Argo, în regia lui Ben Afleck.

Recomand!

| thezbx explică (pentru Dariusuu):

Interesant, mersi

| Grimmjow69 a răspuns:

După părerea mea: : Terminatorul partea 1 si partea 2, Vânătoare de oameni, Amprente mortale.

| AndraAlee16 a răspuns:

Trei metri deasupra cerului

| YaoiPerfection a răspuns:

Twilight...cel mai bestial film ever...winking

| thezbx explică (pentru YaoiPerfection):

Nominalizat la SMEURA DE AUR laughing

| YaoiPerfection a răspuns:

Ce zmeura? Nu vorbi de rau despre Twilight! X-(

| thezbx explică (pentru YaoiPerfection):

"Saga Amurg: Zori de Zi - Partea II", ultimul film din franciza cu vampiri "Twilight", a primit, miercuri, 11 nominalizari la premiile Zmeura de Aur, trofeul care "recompenseaza" cele mai proaste filme si performante actoricesti... cartile sunt ok dar Robert P. si Kristin S. joaca groasnic. sincer. eu cel putin am fost dezamagita cand au aparut filmele, pentru ca am citit inainte cartile si aveam asteptari.

| YaoiPerfection a răspuns (pentru thezbx):

Si inca ceva...nu breaking dawn 2 a fost nominalizat, ci vampire suck, dar neah, judeci cartile după coperti, daca i_ai da o sansa filmului si apoi cartilor...dar, după cum am zis, tu chiar nu sti ce este acela un actor bun

| thezbx explică (pentru YaoiPerfection):

Tu copila, revino-ti! nu eu i-am nominalizat la Zmeura de Aur, ci criticii de filme. deci daca aia care se ocupa de atata timp cu chestii de genu, mai mult ca probabil ca stiu ei ce zic. deci nu ma mai lua cu teoriile chibritului!

| thezbx explică (pentru YaoiPerfection):

Si citatul ala l-am luat de pe un site, si scrie negru pe alb ca Zori de zi partea a doua a fost nominaliza de 11 ori la Zmeura, iti dau si link daca vrei

| YaoiPerfection a răspuns (pentru thezbx):

Tu ai pus intrebarea, chibrit ce esti...

| YaoiPerfection a răspuns:

Thezbx, personajele sunt super, doar ca filmul nu ar fi trebuit sa fie facut de summit... oricum, nu ai recunoaste un talent innascut nici daca ar veni in fata ta si ti-ar trage o palma...

| skrillex197453 a răspuns:

Eu am 2 filme favorite:AVATAR si TITANIC daca mai vrei filme comenteaza!

| thezbx explică (pentru skrillex197453):

Le-am vazut

| skrillex197453 a răspuns (pentru thezbx):

Atunci Ralph strica tot.

| thezbx explică (pentru skrillex197453):

Nu cred ca e genul meu.

| Marian_Marian_1995 a răspuns:

Saw

| razorsky a răspuns:

The God Father

| Radu_Teodor_Ciobanu_1979 a răspuns:

Dog story si Avatar