| YusukeUrameshi a întrebat:

Ziceti-mi niste animeuri frumoasa.Inafara de naruto shippuden inuyasha yu yu hakusho si bleach. Funda:X

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Tenjou Tenge (numai bataie)
Darker than Black (bataie, psihologic, thriller, drama, sadic)
Fairy Tail (nu m-am uitat la el da pare misto, cu bataie si popular)
Berserk (sadic, protagonist unic si badass etc)
Gungrave (putin sadic, cu pistoale si batai, protagonistul e cool)

funda? tongue

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Death Note, Hell Girl, Itazura na Kiss, Full Metal Panic, Spiral, Read or die.

| DeMeTrIoN a răspuns:

Lovely complex(super amuzant), Kaleido star (super tare; sunt multe lectii de viata), Vampire Knight(extra emotionant)etc. Intra pe www.animekage.com;)

| Kyrie a răspuns:

Apropo mai am un desen
Kenichi The Mightiest Disciple

| WuDog a răspuns (pentru Kyrie):

Din ce anime e poza de la avatar?big grin

| Kyrie a răspuns (pentru WuDog):

Elfen Lied