| DestinyDD a întrebat:

Ziceti-mi niste filme frumoase sa le vizionez comedii, romantice, s. a.

5 răspunsuri:
| dandelion a răspuns:

Love comes softly (merită să vezi toate cele 8 părți);
Twilight;
The first daughter;
Chasing liberty;
Poseidon;
Notebook;
The holiday;
Matilda;
Koizora (coreean);
Another Cinderella story;
I dreamed of Africa;
You again;
Ice princess;
The blind side;
Hachiko;
The preacher's kid;
For poorer or richer;
Flicka (1,2);
The bodyguard;
The karate-kid;
No reservations;

Stii, aici sînt si comedii si melodramă si filme luate din viață. Sînt cele mai plăcute filme pe care le-am văzut si de care îmi amintesc la moment. Baftă! Chiar merită văzute! Serios! Îmi scrii apoi în privat despre ele (în caz că le privesti), atît critică cît si elemente pozitive care ți-au plăcut.

| Bella_4690 a răspuns:

Killers(2010)
The Proposal(2010)
The Bounty Hunter(2010)
The Last Song(2009)
Old Dogs(2009)
Confession Of A Shopaholic(2008)
Si multe altele...happy

| ioanaabt a răspuns:

A walk to remember, Dear john, The Notebook, Just like heaven, Requiem for a dream (care este supeerb), Shutter Island (cu Leonardo Dicaprio), Silent Hill (care este horror)!

| AbcAbc a răspuns:

Deci:
-Juno,
-O cenusareasa moderna,
-Titanic,
-Idila cu dadaca mea,
-Coming To America,
-The Girl Next Door,
-Alvin and the chipmunks,
-Mean Girls,
-Love Don’t Cost a Thing,
-American Pie,
-Coana Mare,
-Doua pupeza albe,
Sper ca te-am ajutat! funditaaa?

| Moarteavavreapevoi a răspuns:

Iti spun cateva: Taken 2008, The Canyon, When in rome?, Big Mommas: Like Father Like Sun.