| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie filme de comedie(sa razi rau) sau filme de mister(sa te tina in suspans) groaza cu mister combniat daca se poate dar nu doar monstri,zombi, etc.

6 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Singur acasa 1/2/3/4
o seara buna

| cooldreams a răspuns:

Comedie: Sunt un mic ticalos, Greu de pensionat, Noi suntem familia Miller, Strumpfii, Oameni mari si fara minte, Fata care promitea, Funeralii fericite, Starbuck etc.
Mister: Atlasul norilor, Ultima razie, Misterele fluviului, Hugo, Cartita, Disparutul s.a.
O sa gasesti o gramada de alte titluri. Alege ce-ti place. Vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| xbuburuzax a răspuns:

De comedie : Scary Movie 1, 2, 3, 4, 5. Norbit
de mister: Warm Bodies si Mama

| Marihonaa a răspuns:

Unul de comedie si de groaza
Gremilinii happy
E un film tare amuzant.
Si inca unul de groaza
13 fantome
Unul de comedie
Ala micul
Sper sa iti placa happy

| Annamariaaa123 a răspuns:

Iti recom sa vezi filmul : "Pupezele albe"
Cel mai tare film, o comedielaughing)
Funda?happy