| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme sau seriale cu Vampiri dar nu chiar de groaza de genul:The Vampire Diaries, True Blood, Buffy The Vampire Slayer, Twilight! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Stiu eu cateva:
Underworld
My best friend is a vampire
Lesbian vampire killers
The vampire asistant
Daybreakers
Blood:Ultimul vampir
Printesa vampirilor 2
Blood ties
The last sect
Dracula
The twilight saga
Cam atatea stiu, sper sa-ti placa:*

5 răspunsuri:
| oAnna a răspuns:

Pai The Vampire Diaries nu e deloc de groaza, asa mi se pare... dar daca tot cauti filme cu vampiri nu cred ca vei gasi fara sa vezi un vampir ca suge sangele unui om big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pat cu vampirul

Răspuns utilizator avertizat
| Elly_2794 a răspuns:

Pai un film cu vampiri ce mi-a placut este vampires suck. este comedie big grin...si mai stiu unul,, my best friend is a vampire... funda?batting eyelashes