| emilianxx a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste seriale nu vechi sa inceapa din 2004 maxim. da eu vreau sa fie mai noi, de exemplu care sa transmita un mesaj sa ma invete ceva, un serial care v-a invatat pe voi ceva.

Eu vreau seriale, dar daca chiar chiar chiar, este un film foarte frumos din care ati invatat ceva( si ce ati invatat) spune si un film big grin Doar daca e super interesant.

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

House M.D
Mentalist
Merlin
Grey Anatomy

| Andeuta a răspuns:

Lie to me este un film care spune totul despre caracterul persoanelolor in general, a parut in 2009-2011. O sa-ti placa.tongue

| SasukeCS2 a răspuns:

Prison Break

| Madut21 a răspuns:

Dr. House
October Road
Hustle
Life
Shark
The good wife
The closer
Damages

Răspuns utilizator avertizat
| Madut21 a răspuns (pentru emilianxx):

House e un personaj genial... Are o ironie foarte fina si placuta pentru cei dinafara (privitori) Nu am vazut toate sezoanele vad episoade cand apuc pe la tv sau cand n-am ce face pe net insa intr-adevar merita urmarit.

| WhovianAnnie a răspuns:

Dr.Who.Pe mine m-a invatat ca orice clipa din viata conteaza si trebuie pretuita.(sezoanele 5, 6, 7; in primavara, acum apare sezonul 8)happy

| AlecsandraMN a răspuns:

Prison Break
Lie to me
Supernatural
The Game of Thrones
Dr. House