| YusukeUrameshi a întrebat:

Ziceti-mi si mie toate seriile dragon ball in ordine funda:X.

Răspuns Câştigător
| TheYonutz19 a răspuns:

Dragonball, Dragonball Z, Dragonball GT, si Dragonball Kai. Nu mai stiu cate episoade-s de fiecare, dar le gasesti pe toate online, sa le vizionezi. Cauta pe google "watch online...", si vei gasi. Bafta!

2 răspunsuri:
| herbals a răspuns:

Dragon Ball, Dragon Ball GT, Dragon Ball Kai si Dragon Ball Z.

| CristiShady a răspuns:

Primul: Dragon Ball (cand este Goku mic si cu Bulma in cautare de Globuri) al doileabig grinragon Ball Z (ala normalu cu batailaughing) ) al treilea: Dragon Ball GT (ala creat de americanirolling on the floor) ) si ultimulbig grinragon Ball Kai(cel mai ''nou") PS: Sper sa mai aparatonguetongue.Sunt superbig grin