| Deliu_Cristina_1998_1dPu a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste seriale cu adolescenti vampiri dragoste din 2014 sper sa ma ajutati rolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| g00dmorning a răspuns:

The Vampire Diaries

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu urmaresc The Strain si mi se pare unul din cele mai bune seriale vazute...incearca si tu.
Are vampiri, iubire si tot ce ii trebuie.
Vezi trailer-ul aici: www.youtube.com/watch?v=DqcuyXeN8O8

| faramatania a răspuns:

From Dusk Till Dawn: The Series (2014),mai poti încerca Hemlock Grove (2013),altele cu adolescenți:Love Child, Finding Carter, The 100, The Tomorrow People (1 sez./anulat), Star-Crossed (1 sez./anulat)