Întrebare recomandată | mola a întrebat:

2 caini femele se inteleg bine?

15 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Daca le ai de mici vor fi ca surorile.

| mola explică (pentru LaughOutLoud):

Nu, am una de 2 ani si una de 3 ani, o sa o aduc cu cealalta catea.

| LaughOutLoud a răspuns (pentru mola):

Daca nu s-au mai intalnit pana acum nu cred ca se vor intelege, sau poate ca da.Na tu acum vezi cum faci.Inainte sa le pui una langa alta mai bine pune-le pe de o parte si de alta a unui gard si vezi cum reactioneaza. Daca dau din coada si latra entuziaste fara sa se uite fix una la alta atunci poti sa treci la urmatorul pas. Daca se fixeaza si sau incordate atunci probabil nu prea le place una de alta.

| neutrino a răspuns:

Se inteleg mai bine decat doua fete.

| 01rukia01 a răspuns:

In general nu, dar daca la inveti una cu cealalta se vor intelege

| PiTbuLuL a răspuns:

Nu stiu sigur daca se vor intelege pentru ca si eu am 3 caini 2 pitbuli si un rottweiler.Sunt momente cand se joaca nau treaba unu cu celalta dar in unele se bat pana se fac numa sange de ci nu-i pot lasa singuri pe toti 3. Oricum s-ar putea sa se inteleaga pentru ca sunt caini obisnuiti ai mei pitbuli deci ai cv sansewinking
SAll BAfTA!

| PassingBY a răspuns:

Dacă sunt crescute să fie cuminţi, nu au de ce să nu se înţeleagă bine. De obicei problemele apar între 2 masculi, pentru că intervin chestii de teritoriu şi de femele şi toate alea. Dar în marea majoritate a cazurior, femelele se înţeleg bine între ele. ce rasă sunt?

| andreimada a răspuns:

Daa depinde ce rasa e!

| mola explică (pentru andreimada):

Sunt rase obisnuite de caine.

| andreimada a răspuns (pentru mola):

Poi se itneleg daca sunt sore dar daca nu poate pentru inceput va fi mai dificilhappy

| mola explică (pentru andreimada):

Una o am de la tara, si incurand o sa imi iau inca una femela...

| bogdiy a răspuns:

Depinde daca sunt socializate de mici

| VreauSaRad a răspuns:

Daca sunt mici da. daca sunt mari nu prea cred.vezi tu dupa prima intalnire cum se placlaughing!

| MrBlue a răspuns:

Se vor intelege de minune... Funda?

| Domnishoarathadulcedeea a răspuns:

Depinde de cand le ai... daca le ai de cand erau ele mici da se inteleg bine dar asa niciodata. Sper ca ti-am fost de folos.