| anss23 a întrebat:

A fost cineva la Baile Herculane? V-a placut? Aveti niste poze?big grinMersikiss

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Poze nu am dar este foarte frumos...doar pe langa strand(este un strand acolo)este miros de sulf dar in rest este foarte frumos... funda?:d

3 răspunsuri:
| Zuzulina_9287 a răspuns:

Nu na-m poze dar e super frumos cel putin mie mi-a placut si am avut un noroc! am vazut 6 nunti una dupa alta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fost nu am poze

| Myky_6952 a răspuns:

Eu n'am fost. Tatal meu da. I'a placut chiar foarte mult pentru ca sa putut relaxa mai bine ca oricand! Din pacate n'am poze.Imi pare rau!