| Jolley a întrebat:

A fost cineva la ferme de cai
Imi puteti spune ferme de cai la care pot sa merg
Panglika

Răspuns Câştigător
| EuElyEla99 a răspuns:

Pai...la ferme de cai sincera sa fiu nu am mars. dar am mers la un adapost de cai. care se numeste tei-toboc. daca esti din bucuresti il poti vizita sau poti merge chiar sa faci si voluntariat daca esti inca mai mica gen 8-13 ani sa zicem poti merge cu parintii si chiar cu diferite persoane de acolo sa ai grija de cai. adpostul se afla prin pipera.
Spre Bucuresti pe DN 1 din Snagov trebuie sa fiti atenti la intrarea in Bucuresti pe partea dreapta se afla reprezentanta Land Rover apoi va urma un pod; va trebui sa va incadrati din timp pe partea dreapta sa treceti pe sub pod apoi sa faceti stanga pe o strada perpendiculara pe DN1 pe bulevardul Iancu Nicolae cartier Pipera; trebuie sa treceti pe langa MOBEXPERT asta daca nu esti din bucuresti.
dresa email:adapost_caluti@yahoo.com

telefon: 0720759624 – Madalina Burghelea

Locatie: Sos Petricani, nr 11A, Pepiniera Toboc

sper ca ti-am fost de ajutor si voi reveni cu mai multe detalii de la alte adaposturi daca voi mai merge.