| Skarr a întrebat:

A inceput pisica sa faca grh, grh. Adica de la nas se aude. Are probleme cu respiratul sau ce? Face asta de ceva timp

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce vorbesti asa? Cu ce te a deranjat?

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pentru ca nu suport oamenii prosti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori toarce ori o fi racită, ce rasa este? Este fetiță sau baiat? Motănel.

| Ineys a răspuns:

Are polipi.

| Skarr explică (pentru Ineys):

Pana de curand a si stranutat si I au curs ochii si se muradarea. Dar cu niste picturi i-a trecut. Ce pot sa fac sa Ii treaca? Adica nu prea am timp sa merg la veterinar si d aia intreb aici sperand sa aflu direct.

| GrecuMariaaa a răspuns (pentru Skarr):

L ai vaccinat? Vezi ca daca șuiera poate sa aiba rinotraheita.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Skarr):

Dul la veterinar ca e racit, si are nevoie de tratament exact ca si in cazul oamenilor, o raceală se trateaza la doctor, deci in cazul motanului tau numai medicul veterinar îî poate da tratament după ce il consultă, ce rasa este motanul si ce varsta are. multumesc.

| TheGentleman a răspuns:

Toarce

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Cred ca toarce, e ceva normal laughing)))