| ela_2323 a întrebat:

Actorul actrita voastra preferata big grin eu o ador pe nina dobrev :* big grin

Răspuns Câştigător
| CristinaCriss001 a răspuns:

Si eu la fel :X:X Pe primul loc se afla ea si Natalie Portman big grin

7 răspunsuri:
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

si eu la feel de la jurnalele vampirilor dar ii ador si pe paul wesley si pe ian love strucklove struck tot de la jurnalee fundoooi puppy dog eyes

| Mentaaaaa a răspuns:

Actrita este Nina Dobrev pentru ca joaca in the vampire diaries si actorul Ian Somerhalder :X si se potrivesc atat de bine

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Actor- Seann William Scott
actrita - Jennifer Garner

| Dreamer a răspuns:

Actrite preferate:
1) Natalie Portman
2) Angelina Jolie
3) Keira Knightley
4) Jessica Alba
5) Jennifer Love Hewitt
6) Restu' e cancan...
Actori preferati: Habar - n-am! doar femeile ma intereseazahappy
PS: poate sunt eu prea afemeiatbig grin...

| maryellen91 a răspuns:

Jang geun sook este favoritul meu
Lee Jun Ki
Song Il Gook
Kenichi Matsuyama
Tatsuya Fujiwara
Danny Ahn
Park Ki Woong
etc etc

| Ana8785 a răspuns:

Si mie imi place mult Nina :-) si Emma Stone. Poti citi stiri despre ele aici:

http://www.blogvedete.com/category/nina-dobrev/

http://www.blogvedete.com/category/emma-stone/

| alexandra96 a răspuns:

Eu Leonardo Di caprio:X:X:X,, Robert Pattinson, Florencia Berrt si cam atat