| energia a întrebat:

Acum cateva zile m-am gandit la un loc nou pentru cainele meu, el crescand a devenit destul de mare, chiar avea nevoie. Zis si facut. De dimineata m-am dus la el si am observat ca a inceput sa sape chiar langa gard. Este posibil ca el sa vrea sa scape deoarece nu este obisnuit cu noul lui loc? :/

2 răspunsuri:
| TeRogLasama a răspuns:

Daca l-ai crescut de mic imi vine greu sa cred ca vrea sa plece.Dar eu cred ca a avut ceva mancare un os ceva, si a sapat pentru al ingropa si al manca mai tarziu.....Joacate cu el pentru ca daca nu il bagi inseama se simte neimportant.

| cumdc a răspuns:

Nu, nu cred ca vrea sa plece caini mei sapa si se pun la soare in groapa am o catelusa mica care sapa prin toata curtea