| Realityy a întrebat:

Ajutor! Am un perus baiat cumparat de 3 zile de la un petshop de langa kaufland. Problema este ca cand m-am uitat la funduletul lui era lipsit de pene si avea excremente! Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sunt disperat si nu vreau sa il pierd;(

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Mergi cu el la un veterinar. Ii va face si un control serios si te va invata cum sa-l ingrijesti.

| Realityy explică (pentru Iote):

Mersi de raspuns! Intentionez sa merg maine cu el, sper sa nu fie nimic grav...