| Cata261 a întrebat:

Ajutor! Cainele meu cred ca are "Parvoviroza" de azi de pe la vreo 11:15 a inceput sa se simta foarte rau pana am venit de la scoala el a vomitat si cred ca are si diarie (scuze pentru expresie) nu are nici chef de joaca tin sa mentionez ca ieri a mancat mult dulce si diferite chestii pentru ca a fost ziua bunicului meu. Eu il voi lasa pana maine sa vad daca isi revine pentru ca cred ca are ceva la stomac... Voi ce credeti ca ar fi bine sa fac? El nu este rasa este corcit cu un pechinez si un bishon australian al varului meu... Va rog seriozitate vreau sa nu pateasca nimic il iubesc ❤❤

Răspuns Câştigător
| Xaya a răspuns:

Atentie ca daca a ingerat ciocolata trebuie sa mearga imediat la veterinar! Ciocolata e toxica pentru caini daca spui ca i-a dat dulce si a inceput sa vomite cel mai probabil a mancat si ciocolata. Nu e de glumit cu asta, poate muri.

3 răspunsuri:
| Harlequin a răspuns:

Te căpusă l-ai verificat?

| Cata261 explică (pentru Harlequin):

Da a avut una acun 5 luni si de atunci il tot doare

| Cata261 explică (pentru Xaya):

Multumesc chiar il poate salva