| ralucaralu a întrebat:

Ajutor! Pisica mea a nascut ieri cativa pui si inca mai are burta. Azi a fost somnoroasa toata ziua, foarte neobisnuit pentru ea. Burta ei inca e mare si nu imi place starea pe care o are. Veterinar nu am in orasul meu si nu stiu ce sa fac. Credeti ca este grav? Ce sa fac? E normal? Mai trebuie sa nasca si alti pui? Daca da, de nu a facut asta pana acum?

3 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Pai mai trebuie sa mai nasca poate ceilanti nu sunt asa d marihappydar daca nusi revine duo repede l un veterinar de unde ar fi el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ori trebui sa mai nasca puisori. " au mai ramas prin buritca" ori s-a ingrasat ea si ii este rau. cred ca a mancat ceva stricat si mult.

Nu-ti fa griji dupa nastere chiar si la femei le ramane burtica pentru ca in timpul acel pisicile ai pofta de mancare papa mai mult si se ingrasa iar pielea de pe corp este trasa de catre burtica pentru ca se face din ce in ce mai mare si e normal sa se largeasca locul acela daca nu mor puiuti ii va trece mai ales dupa ce nu mai alapteaza stai linistita :*