| Mosincat_Calu_Bianca_1997 a întrebat:

Am 2 pui de pisica de aproximativ 2-3 saptamani, iar mama lor de la ora 17 ieri nu a mai venit la ei. Eu le-am dat lapte cu siringa, e vreo problema? Ce sa fac daca pisica nu mai vine? De ce credeti ca a plecat de la ei? (pana ieri avea mare grija de ei si ii spala)

Răspuns Câştigător
| Vasilescu_Nona_1967 a răspuns:

Incerci sa ii hranesti.

2 răspunsuri:
| Vulcu_Radu_1989 a răspuns:

Depinde din ce oras esti. Cauta o organizatie pentru animale in orasul tau si da-le un mesaj sa te ajute ei e cel mai recomendat decat sa te ocupi tu de ei. Pui se pot ineca daca nu le dai lapte cu seringa cum trebuie iar daca nu ii masezi pe burta sa isi faca nevoile o sa moara.

| Mosincat_Calu_Bianca_1997 explică (pentru Vulcu_Radu_1989):

Multumesc! Am cauat mama puilor si am gadit-o era blocata intr-un gardulet. Acum puii sunt bine si sunt fericiti?