| alex13 a întrebat:

Am 3 broscute testoase mici dar una este chiar mica cam de un an o am si de la un timp doarme, nu mai mananca, nu mai deschide ochi.Chand o iau in mana misca dar dupa aceea adoarme iar.Le tin in acvariu cu apa si au o insulita din plastic
ajutati-ma,spuneti-mi ce se intampla cu ea.Le dau viermisori uscati,vitamine, mere bucati mici, si in ultimul timp a slăbit foarte mult si a rămas mai mică decât celelalte.

3 răspunsuri:
| SilentStriker a răspuns:

Documenteaza-te mai mult despre aceste reptile. Din cate stiu eu, sunt animale ce hiberneaza, sau poate fi vreo boala.

| AlexandraAndreea121290 a răspuns:

Pai ori este intr-o stare de hibernare ori este bolnava. nu stiu nu ma pricep. ar trebui sa te duci la un veterinar. happy

| alex13 explică:

Lasa,a murit sad