| Dudyy_Nudy_1979 a întrebat:

Am doua peruși fifi(femenin) și Ricky(masc) si Ricky îl am de mult (era foarte cuminte și ascultător) dar acum a început sa mă ciupească foarte tare
Fifi nu e cuminte de cand am luat-o

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam asa se intampla cand faci pereche, tind sa se bage numai unul pe celalat in seama si sa-si ignore, ba chiar sa atace, stapanul.

| vocea a răspuns:

Trebuiesc separate.

| Andreea213 a răspuns:

Cand cumperi pereche asa fac. Si al meu e la fel. E tare agitat de cand cu nevasta.

| anapatrascu a răspuns:

Pai probabil incearca sa imite comportamentul celeilalta.Eu am doua nimfe : Leidy(femela) si Puf-puf(masculul)