| UnSimpluRoman a întrebat:

Am facut un cont pe un forum si nu primesc aprobarea prin mail (am lasat un mesaj la moderatori, am facut alt cont cu am email separat si nimic).Ce pot face?

4 răspunsuri:
| BeagleLover a răspuns:

Asa am si eu un cont TPU din noiembrie, neaprobat bineinteles. Fa-ti cont cu gmail ca iti trimite istant chestia aia cu aprobarea!

| UnSimpluRoman explică (pentru BeagleLover):

Eu vreau sa imi fac cont pe un forum de cs (wtf) si am facut cum ai zis tu si unde trebui sa verific la mail sau la gmail?

| UnSimpluRoman explică (pentru UnSimpluRoman):

Si nu prea stiu sa folosesc gmailul ca nu arata ca la mail arata diferit si in engleaza.

| BeagleLover a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

La gmail. happy