| Confuzul9din10 a întrebat:

Am găsit acu o ora o cioara in parc care nu putea să zboare. Am adus-o acasă pentru că la ora asta este închis orice cabinet veterinar. I-am pus o tentativa de atela la picior unde cred eu că are o fractura. Însă a început să vomite și pare slăbită. Oare e vorba numai de o fractura?

Răspuns Câştigător
| MihaiSpeedster a răspuns:

Poate e otrăvită. Ai grijă, poartă mănuși de cauciuc.

| Confuzul9din10 explică (pentru MihaiSpeedster):

A murit tot în seara aia. Cel mai probabil așa a fost

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Gasesti aici foarte multe informatii utile : https://milvus.ro/am-gasit-o-pasare-ranita-ce-ar-trebui-sa-fac/.

| AdioTPU a răspuns:

Nu cred. Probabil a căzut de la mare înălțime, s-a lovit puternic de beton și se simte slăbită. Încearcă să-i dai apa și ceva de mâncare și vezi cum reacționează.