| Sofii1111 a întrebat:

Am găsit un cățel de 3 săptămâni, oare dacă găsesc o catea care alapteaza o să-l accepte?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Posibil, dar nu e musai. Ideal ar fi să dai peste o cățea care are lactație falsă. (care face lapte, dar nu are pui). Am avut una care la un moment dat a crescut un... pisoi! și l-a tratat ca pe puiul ei.
Dar dacă are deja alți pui, s-ar putea să-i „apere" și să gonească noul pui.

1 răspuns:
| Anonimul151 a răspuns:

Nu toate catele accepta alti pui si decat sa il muste mai bine incearca sa ii dai tu putin lapte