| maxtersup a întrebat:

Am gasit un ou strivit in curtea mea in care era o pasare, m-am uitat pe internet si era un ou de vrabioara, nu cred ca a clocit deoarece puiul este foarte mic, dar respira si pot observa ca este in viata si ii vad si ghearele, il pot ajuta cumva?

1 răspuns:
| Cksihja a răspuns:

Da dacă găsești cuibul din care a căzut. Poate ai vrut să spui că nu a fost clocit suficient căci atunci puiul era mort deoarece nu era dezvoltat cum trebuie.