| girls_9639 a întrebat:

Am instalat mozila si nu mai pot scapa de ea cum sa imi instalez din nou internet explorer? raspundeti repede va rog fundita pentru cel mai bun si rapid raspuns.:d

Răspuns Câştigător
| fair play a răspuns:

Pt a scapa de mozila: Start -> Control Panel -> Add or remove programs -> Mozila Firefox (dai click si in dreapta ai Remove)

Descarci I. E. http://www.softpedia.com/......25028.html

Si dai Run -> Next. etc. si Finish

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri la add or remove programs dai la mozila remove, dar mai intai treduie sa cauti pe net exploraru si il instalezi