| mngzx a întrebat:

Am luat un perus din animax si nu mananca. Ce fel de mancare au perusii in acele colivii din animax? Vreau sa-i dau acelasi tip de mancare.Plz help urgent,

5 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Gasesti mancare pentru el tot acolo, trebuie sa aiba perusi pe punga sau cutie. Si cand vrei sa ii dai fructe sau legume TREBUIE sa cauti pe net mai intai sa vezi daca sunt toxice sau benefice pentru el. Cateva exemple de ce i-ai putea da: patrunjel, castravete, mar, morcov, capsuni (taiat putin varful ca sa poata ciuguli din interior)

| mngzx explică (pentru CreepyCrow):

S-a rezolvat.A inceput sa manance dupa o zi de greva foamei, patrunjel si mei happy

| CreepyCrow a răspuns (pentru mngzx):

Ma bucur

| RobertMoon a răspuns:

Este mei pentru peruș care se găsește la pungă. Apropo, ți-am răspuns la întrebarea trecuta și n-ai băgat de seamăwinking

| Nătărău a răspuns:

Niște spaghetti, niște struguri, niște salată s-ar putea să-i placă.