| LenaCresida a întrebat:

Am nevoie de niste idei foarte creative. helpp!

Răspuns Câştigător
| LoVeIsMyAir a răspuns:

Ar fi foarte interesant sa desenezi :
un buchet mare cu trandafiri galbeni si un bilet pe care sa scrie te iubesc, iar fundalul maro
pont alexandre cu vedere la turnul eiffle
gradina aceea cu lalele din Olanda
o chitara electrica
marea noaptea cu niste delfini ce sar din apa
un oras italian
piramidele din Egipt
o priveliste din Dubai
un hol al castelul corvinilor
un chip de femeie in intuneric
taylor swift love story-cadrul acel in care ea este imbracata in rochita aceea de printesa cu corset
pasari albastre

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarKJoKeR a răspuns:

Da drumul la gaz si aprinde un chibrit.
Da mai multe detalii, smart ass

| MadduM a răspuns:

Idei foarte creative despre ce? Poți pune măcar o temă anume?

| MadduM a răspuns:

Sincer acum, tu vrei ca noi să te ajutăm și tu ne dai nefolositor și în același timp stupid când noi ar trebui să facem asta?
Tu crezi că sunt SuperMan să știu ce idei "strălucitoare" vrei tu?
Cu chestia asta chiar m-ai enervat, ia, repejor pune mâna pe o foaie de desen și începe să dai cu creionul. Aici suntem ca să te ajutăm, nu să ghicim întrebarea.

| MadduM a răspuns:

Nu aș da nimic, în primul rând, tu ai dat stupid fiindcă pot să verific și singură. O întrebare trebuie să cuprindă date despre ceea ce vrei, trebuie să specifici. P.S. De ce trebuia neapărat să dai nefolositor. Adică tu voiai să nu mai întreb nimic nu? E stupid că te-am întrebat despre ce să fie tema? Bine, rămâi tu cu stupid dar măcar eu rămân cu creier în cap.

| LenaCresida explică:

Desen... arte plastice

| LenaCresida explică:

Nu eu ti-am dat stupid, ok? daca nu vrei sa ma ajuti, nu raspunde si gata. auzi acolo nesimtire... nu eu ti-am dat stupid, bine? si chiar daca am fost eu, la raspunsurile de mai jos ce le-ai da? folositor? mai du-te si tu.