| DivaStyle a întrebat:

Am nevoie de nume de papagali pentru femele si masculi!

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Pentru masculin Jako, si Ara pentru feminin. funda?

mai mergh\e gogo sau Richi. daca mai vreau nume ma conctatezi.

29 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Rocky & Rocko, tu alegi cui ii pui numele.

| Stalievus a răspuns (pentru ahlrh):

Numele tau de profil este mai bunhappy

| ahlrh a răspuns (pentru Stalievus):

De ce nu? happy
Cred că pe vremea când am postat acel răspuns de mai sus... aveam sigur un alt nume (și alte capacități mentale)! happy

P.S: Am optat să-ți privesc răspunsul ca pe unul inocent, sper că nu doreai să faci vreo ironie la adresa mea.
Toate cele bune!

| Stalievus a răspuns (pentru ahlrh):

NU! Chiar imi place numele tau. Pacat ca este folosithappy Bravo!happy!

| ahlrh a răspuns (pentru Stalievus):

Îți mulțumesc pentru apreciere și îmi pare rău că nu mai este disponibil. happy

| Stalievus a răspuns (pentru ahlrh):

Okhappy Esti un tip de treaba. Succes!
P.S Nu stiu daca esti tu cel din imagine, dar frumos baiatu si faina frezahappy

| ahlrh a răspuns (pentru Stalievus):

Eu sunt persoana din poza de la profil. happy
Îți apreciez punctul de vedere legat despre mine și țin să-ți mulțumesc la fel.
Succes și ție! big grin

| Stalievus a răspuns (pentru ahlrh):

Multumeschappy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Coco, Paco, Rico, Cici, Roro, Rita, Piki, Riri...

| mafi5 a răspuns:

Feminin:chuchi(cuci), greta, vanesa si carolina.
masculin:colin, scrat, gredi si carol
funda?

| asdaf a răspuns:

Masculi:coco; rikki; femele:mitza; mikki

| larya234 a răspuns:

Coco, miki, roko, cocolino, cioko, ricky, luca, vicky, toty, genni-gessi, bobby, zamo, paco, papi, kiki, roco.cora,cipy,didy,riri,polly,samanta,rossy,ben cam atat-funda?

| onutza98 a răspuns:

Eu am avut un papagal acre il chema cici iar numele cici este un nume neutru e si feminin si masculinwinking succes funda?:d

| wendy434 a răspuns:

Coco si cici

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Masculi :
Bennu

Bozo

Budgie

Cuky

Gica

Locco

Otis

Paco

Pepe

Picky

Pitza

Puiu

Roco

Taco

Femele:
Bambi

Bibi

Candy

Chiri

Cimpi

Cora

Didi

Fifi

Ira

Jojo

Lola

Lupe

Maddy

Mara

Micky

Mika

Misha

Polly

Riky

Rita

Suzi

Tita

Tweety

Zoe

Sper ca te-or ajutat cu ceva happy >big grin

| Veroniquest a răspuns:

Vad ca ai dat funa... dar sper sa te ajute. Polo pentru masuc si pitu pentru femela

| Rox348 a răspuns:

Coco(baiat) si chichi( fata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mascul: Chako: Gimmyiar pentru o femela: Cora: Mellisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe al meu baietel il cheama Turții

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kengi, fritz, peni. sper ca te ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o nimfa care este femela si nu ma pot sa ma hotarasc cum sai ii pun numele...la inceput am vrut sindi dar acum nu mai vreau

| ionel a răspuns:

Traian si Elena sau Băse si Leana

| cristianahsm a răspuns:

Coco, Rikki, Riko, Mikki, Kikki, Roco, Kiko, Paco, Lola etc.

| RapYaDude a răspuns:

M : paco si roco
F : cichi si tucxa

| Miracola a răspuns:

Pingulina si pingu

| Chita_Andreea_1963 a răspuns:

La fata :amy,pany,ela, pony, eva iar la baiat :elvis, erick, switty...
Unde e funda?

| miky753278 a răspuns:

Dacă este fată poți să pui Cocolina iar dacă este băiat Paco, sper că te-am ajutat

| Ely36 a răspuns:

Pt. masculi Motzard sau Richard ori Cipi
Pt. femele Lusy, Scarlet, Anna, sau unul cunoscut e Coco care merge si la mascul si la femela. funda?