| Tokio20 a întrebat:

Am o cățelușa, Bichon malteze mini toy in vârsta de 1 an și 5 luni și de câteva zile am observat ca atunci când mănâncă se încovoaie ca o pisicuța,după ce se încovoaie continua sa mănânce apoi iar începe sa se încovoaie, țin mentionez ca se întâmpla doar atunci când mananaca granule, când mananaca mâncare uda sau orice altceva nu se întâmpla.
Am fost la veterinar dar nu am primit un răspuns sigur

1 răspuns:
| Dennis1993 a răspuns:

Înseamnă că nu ai place gustul acelor granule, sau la granule are o durere dentara.