| adriana_3323 a întrebat:

Am o catelusa care este rosie la burtica are 10 luni. ce sa fac? funda!

5 răspunsuri:
| irinuca a răspuns:

Adriana, nu te îngrijora dacă burtica e rozalie-roşiatică. E ceva normal. Dacă, însă, nu mănâncă, nu bea apă, dă semne că ar deranja-o ceva la burtică (de ex. când o atingi începe şi plânge), atunci mergi rapid la veterinar.
Sănătate micuţei tale!

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Chiar nu ai ce sa faci decat sa te duci la un medic sau farmacie veterinara

| sanders a răspuns:

Asa sunt toti cateii mici ii va trece odata cu timpul

| AlexandraPiti a răspuns:

Duo la veterinar, daca e doar roz cu puncte megre-grii nu o duci daca este rosie as zice sa o duci la veterinar urgent. funda?

| AlexandraPiti a răspuns:

Scuze am uitat ceva chiar daca are burtica roz nu e nimic.