| marianamorcea a întrebat:

Am o curte destul de micuta, insa as vrea sa ma folosesc de ea sa organizez pentru cei mici o vanatoare de oua. Avand in vedere ca nu pot ascunde oua reale pentru ca se plimba si pisicile din vecini si le gasesc si sparg, cu ce le-as putea inlocui? As vrea sa fie asemanatoare cu oua, dar nu stiu ce. Am 2 oua de polistiren in casa cumparate pentru a fi pictate de cei mici, insa sunt doar 2. Am nevoie de idei, ce imi puteti spune?

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Mă gândeam la pungi!
Şi aşa nu cred că este o casă în care să nu găseşti, mai ales de cele utilizate, le strângi bine şi apoi le lipeşti cu scoci.