| bigfoot a întrebat:

Am o curte foarte mare. As vrea sa cumpar un urs ( adevarat ) CE specie mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Sa ai un urs si sa fie si real iti trebuie in afara de un loc mai intins, multa mancare, trebuie sa fii de 3 ori sau 5 ori mai responsabil decat acum, trebuie sa il tresezi inca de pui ca sa nu te trezesti fara o mana. Iti recomand sa nu-ti cumperi nici unu', mai ales ca cred ca costa si multi bani unul adevarat + nu prea am stiu ca se gaseste si credeam ca nu e voie cu animale ditreastea intr-o curte, pe unde trec oamenii. Iti recomand mai bine spus un pui dea bea nascut sau cel putin ceva in genu' ca sa il poti "dresa" daca tot vrei mot unu'.

12 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Am auzit că gorilele sunt mai ieftine.batting eyelashes

| Minks a răspuns:

Nu ai de unde sa iti cumperi un urs. Sunt animale salbatice.

| 3ntzz a răspuns:

Un urs?
Helloo!
Suntem in Romania, tara de @%#*^@.
Cine crezi ca o sa itit permita sa iti iei un urs adevarat?

| AnnaMariaaa a răspuns:

Tu crezi ca este legal sa tii un urs adevarat intr-o cusca in curte? sau nu ai pe ce da banii. ia-ti un caine ciobanesc care seamana cu un urshee hee

| heise a răspuns:

Mai, lasati omu' in pace. Daca el vrea neaparat un urs de ce sa ne bagam noi ca musca-n lapte sa-i zicem sa nu-si ia? Bravo lui ca are gorile, ursi si poate si alte animale. Lasati omu' sa-si faca gradina Zoo daca asa vrea el si muschii lui (sper ca esti baiat laughing ).

| Slavic a răspuns:

Ursul panda urias (Ailuropoda melanoleuca), ursul negru cu ochelari (Tremarctos ornatus), ursul polar (Ursus maritimus), ursul asiatic (Ursus thibetanus), ursul-buzat (Ursus ursinus) si ursul malaez (Ursus malayanus), ar putea disparea in curand din cauza activitatilor omului. Acesta este avertismentul lansat… Citeste mai departe»

| Wihaela a răspuns:

laughing specia care nu te manancalaughing

| Enma a răspuns:

Iti recomand sa nu-ti iei un urs mai bine dresezi un caine lup laughing

| Traxdata200 a răspuns:

Daca este adevarat ce spui pai draga bigfoot iti recomand un grizzley asta fiind cea mai buna alegere deoarece se adapteaza usor, nu va avea probleme cu scgimbarea climei si nu iti va trebuii o mancare specifica pentru el si ca sa iti mai dau un motiv bun pentru al procura ar fi ca acesta este foarte bland in ciuda "reportajelor" si foarte loiali sper ca team putut ajuta si astept fundita big grin

| Traxdata200 a răspuns:

Bah bigfoot lasa-ne in pana mea in pace ca tu cica"ai un urs si 2 gorile" da ce faci tu acolo mosule arca lui Noe sau mai bine zis Gradina ZOO auzi ia dati tu o palma revino cu picioarele pe pamant du-te si ia-ti pastilele ca vad ca azi nu ti leai luat si arde oxigen cu intrebari stupide in alta parte nu aici

| bigfoot explică:

AAAAAAAA si @Micky e foarte mare curtea ursul poate parcurge si 7000 km deci mai multe raspunsuri pentru ca chiar vreau un urs dar nu Koala dci mai multe raspunsuri, si nu e interzis cu el fiindca il folosesc pentru companie ca mai am unu.

| bigfoot explică:

@andreea nu vreau gorile! ( pentru ca mai am doua acasa ) vreau ursi!