| Pop_Nicole_1992 a întrebat:

Am o cusca pentru porcusori de guineea si nu doresc sa o arunc... o vrei?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu am porcusuri de guinea.O poti vinde pe internet sau sa o ti in caz de o sa mai ai porcusori de guinea,. Bafta

| Pop_Nicole_1992 explică (pentru Pufoshenia):

Nu mai gata! nu mai plang dupa soriceii cat traiesc

9 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

indicat ar fi sa mentionezi dimensiunile custii

| pintexim a răspuns:

In ce judet esti?

| Pop_Nicole_1992 explică (pentru pintexim):

Cluj., mai exact cluj-napoca

| RainboyDash a răspuns:

Vinde-o undeva pe internet sau intreaba niste prieteni daca o vor.

| maryo238 a răspuns:

Pune-o in pod si las-o acolo, eu am o colivie mare pentru nimfe, o cusca pentru porcusori de guineea, si un terariu pentru testoase si le-am pus deoparte, nu stii la ce o sa iti trebuiasca.

| Haney a răspuns:

Eu zic sa o pastrezi in debara sau in locul tau special de aceste lucruri.niciodata nu stii cand iti poate fi de folos

| Lx_Criss_1992 a răspuns:

Buna. Eu sunt din Cluj, as vrea eu cusca daca o mai ai, vreau sa imi cumpar zilele acestea un porcusor de guineea. Donezi cusca?