| mfsfdfg a întrebat:

Am o pereche de porumbei, lucra la cuib de luni dimineata, azi este vineri si cuibul e gata de miercuri. Cand vine o data primul ou?/

Răspuns Câştigător
| roxutza2010 a răspuns:

Trebuie sa astepti ...mai poate dura inca o saptamana pana la primul ou. Daca cuibul e gata de doua zile asta nu inseamna ca trebuie sa vina neaparat si primul ou.

2 răspunsuri:
| IamFantastic a răspuns:

Deci tu ai lucrat la cuibul de porumbei aproate 3 zile, imi imaginez cum arata, laughing si primele ouo nu primul ou vine cand se imperecheaza... logic, nu?

| SeBy_9318 a răspuns:

Seby_sy47@yahoo.com intreaba-ma orice vrei si... daca is imperechiati nu le trebuie neaparat cuib isi fac un loc acolo si gata dar na... unii isi fac cuib`ul si poate sa scoata oricand ou, adica daca is imperechiati poate oricand sa scoata. bafta si add seby_sy47@yahoo.com.