| mykeyboarditsred a întrebat:

Am o pisica adulta acasa, de un an și vreau sa va zic ca acum câteva luni am adus doi pisoi acasa dar ea nu i-a acceptat mai ales că prima vedere a mers prost pentru că pisoii o sasaiau deci prin urmare am renunțat la pisoi.
Acum vreau sa va întreb ce sanse am ca pisica sa îmi accepte un pui de câine de 2 luni?

1 răspuns:
| Vikaa a răspuns:

Ii va fi frica cand il va vedea, da sa nu-l lasi sa bata cainele, catelul cand va creste isi va aduce aminte ca a fost agresiv pisoiul cu el si intr-o buna zi ti-l va termina :c