| mariadumitrescu62 a întrebat:

Am o pisica are 2 ani si este foarte speriata de 2 zile.Ce trebuie sa fac? Sa o duc la veterinar?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Maria!
probabil a văzut ceva.cine ştie?
eu aş zice să încerci să o calmezi.adică,mângăie-o,vorbeşte-i calm şi rar, joacă-te cu ea, etc.şi dacă tot în starea asta rămâne, mergi la veterniar.
Baftă!

8 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

Mi-am luat o pisică de la vet, era speriată, o săpt.nu a mâncat.Îi era f frică. După o săpt a fost foarte fericită și veselă.NU are nimic.winkingSucces

| mariadumitrescu62 explică (pentru MaimoSH):

Multumesc dar o amn de doi ani si e prima data cand face asa

| rutanklan a răspuns:

La un motan mai degraba

| mariadumitrescu62 explică (pentru rutanklan):

Este Femela

| mariadumitrescu62 explică (pentru rutanklan):

E femela >ce sa fac?

| rutanklan a răspuns (pentru mariadumitrescu62):

Pai chiar de aia zic... sau las-o in pace ca ii trece

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Aseaza-te lenga ea, intinde-i mana si va veni singura, daca nu vine, las-o sa i se cam faca foame si pui in palma mancare si ea sigur va veni. O mangai muuuuuult si o sa se acomodeze. Daca nici asa nu merge, inseamna ca a intrat in calduriwinking Fundita? happy big grin

| mariadumitrescu62 explică:

P.S este femela