| sieupeaici1976 a întrebat:

Am o pisica care miauna extrem de tare cand aude pe cineva care se duce la baie si daca se aprinde lumina de la baie. Atunci cand la baie deschid apa de la chiuveta incepe sa miaune si se urca pe chiuveta.
De ce reactioneaza asa?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este dreglată mîța, aruncă olaughing

| romeo78 a răspuns:

Pisicile sunt unele dintre cele mai curate și pretențioase animale de companie.
Aceste gesturi le face, de obicei, din cauza faptului că nu există o delimitare clară a locului de hrănire, vasele nu sunt curate, apa nu este schimbată des. Dar, și litiera e prea aproape de locul unde sunt vasele de hrănire.
Căutați pe YouTube videoclipuri cu educația unei pisici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi e sete poate.

| Hahahaihui a răspuns:

Spală Băbos pisica, e pisică de apă clar.

| Savu4iosif a răspuns:

Ingrijeste-o mai bine, vezi daca o deranjaeza ceva, incarca sa ii dai apa plata din sticla si nu de la robinet pisicile pot simtii microorganismele din apa deci ai grija cum iti ingrijesti pisica!

| Anonimat2001 a răspuns:

O lasi moarta de sete de aia, vezi ca pisica aia nu traieste numai cu aer, are nevoie de apa si cele mai multe prefera sa bea direct de la robinet