| Alex7843o1o1iqii83i a întrebat:

Am o pisicuta in varsta de aproape doua luni si i-am prins labuta in usa. I s-a umflat putin labuta, la inceput a mieunat putin cand pasea, dar acum nu mai miauna, in schimb cand paseste schiopateaza. Nu cred ca este rupta caci nu il doare cand il ating decat daca o fac strans. Nu stiu daca ar trebui sa-l duc la veterinar. Fratele meu mi-a spus ca o sa se vindice in trei zile maxim, dar mie imi e frica in caz ca are ceva mai rau plus ca n-am bani de veterinar in momentul actual, voi ce credeti ca are?

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Trebuie dus la veterinar.ii face in antiinflamator..nu te teme, nu o sa te coste o avere.nu il tine asa in dureri in ideea ca poate o sa ii treaca in 3 zile ca asa si-a dat fratele cu parerea.are nevoie de veterinar

| Maia55 a răspuns:

Presupunand ca azi s-a întâmplat asta îți zic sa mai aștepți o zi și dacă se agravează sau este la fel poți face rost de bani pentru veterinar.

| Alex7843o1o1iqii83i explică:

Apropo labuta nu este foarte umflata de abia se observa si dupa 15 minute de la accident s-a pus la somn, ii va trece sau va trebui sa fac rost de bani rapid pentru veterinar?