| Boss_Mihai_2001 a întrebat:

Am o problema cu cainele meu de craciun nu ma musca dar cand m-am dus la un botez dintr-o data cand ma apropi de el incearca sa ma muste tot face asta ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| RoxB a răspuns:

Muscat pe bune, sau muscat in joaca chiar daca te invineteste cand te agata? Daca te musca in joaca asta e normal pentru el, doar ca tu ca si om nu ai pielea atat de rezistenta ca a lui. Si al meu a facut asta. Important este sa nu-l bati. Incearca sa gasesti ceva neagresiv care nu-i place - spre exemplu cainelui meu nu-i place sa-l ridic de pe pamant, iar atunci cand ma musca il ridicam putin sus, tinut comod in brate.

| Boss_Mihai_2001 explică (pentru RoxB):

Pe bune musca

| Boss_Mihai_2001 explică (pentru RoxB):

Pe bune musca e maidanez mare dun metru

| Boss_Mihai_2001 explică (pentru RoxB):

Musca pe bune

| RoxB a răspuns (pentru Boss_Mihai_2001):

Atunci nu stiu ce sa-ti zic, daca chiar te musca sa te sfasie, poate poti sa-l duci la dresaj sa-l educe, sau la veterinar, poate are ceva.

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și eu am avut o cățelușă însă din păcate am pierdut-o. Mușca uneori însă nu mă deranja dar acum că nu mai e preferam acele mușcături. Acum depinde și de câine, unii sunt mai mari și mai răi decât alții.

| AntoniaRules a răspuns:

Ce rasa e?

| Doina_Muntean_1971 a răspuns (pentru AntoniaRules):

laughing,da,daca este pitbull, rotweiler sau altceva...

| AntoniaRules a răspuns (pentru Doina_Muntean_1971):

Sau un chiuaua mic si dragut!winking

| Doina_Muntean_1971 a răspuns (pentru AntoniaRules):

Da poate sa fie agresivhappy

| Boss_Mihai_2001 explică:

.Si e mare maidanez musca pe bune