| Harpaila_Nicu_1995 a întrebat:

Am o problema, la pisica mea de câteva zile tot face ceva cu gura cum ar fi când ne este frig și tremuram cu dinții asa face și ea, nu o face mereu, când doarme sau sta liniștit nu face. Nu poate vomita, nu are grețuri dacă pun mana la gat și as face masaj face mai tare cu dintii și deschide gura

2 răspunsuri:
| Aldutssss31 a răspuns:

Mergi cu ea la un veterinar.

| RunaWolf a răspuns:

Exact cum a scris si Aldutssss31, mergi la veterinar. Problemele medicale doar un vet le poate rezolva si evalua.