| numerandom17 a întrebat:

Am o rotita pentru hamsteri de plastic si scartaie foarte tare!
Nu stiu ce sa fac cu ea...nu as vrea sa cumpar una de metal pentru ca am auzit ca piciorusele hamsterilor pot intra printre acele bare in timp ce alearga si se pot lovi...dar nu mai suport! noaptea abia ca pot dormi! Dar nu vreau raspunsuri gen:
"muta cusca hamsterilor in alt loc" nu, pentru ca nu am unde. abia am gasit locul unde sunt acum
"suporta" sau "cumpara alta rotita"
Va multumesc pentru raspunshappy
Funda celor care ma ajuta cu un raspunswinking

Răspuns Câştigător
| Iankutza a răspuns:

Ai putea ca sa o ungi cu un pic de ulei...vezi in magazinele care sunt pentru constructii..numai nu de la bucatariebig grinsi picuri putin acolo unde este incheietura

| numerandom17 explică (pentru Iankutza):

Dar de ce nu e bun cel de bucatarie?
Eu deja am pus putin ulei de bucatarie si nu mai scartaie...dar de ce nu e bun?

2 răspunsuri:
| YourMistake01 a răspuns:

Pai poti mai intai sa invati tu roata sa vezi de ce scartaie si poti sa o muti (roata nu cusca) mpic inainte sau inapoi daca se poate sa vezi de ce scartaie si daca tot scartaie da-o cu putina vaselina. Mult noroc cu roata hamsterului!