| Diaaaana a întrebat:

Am primit cadou un catel Bichon (baietel) si nu stiu ce nume sa ii pui.M-am gandit la Blaze dar nu sunt sigura de el.Ma ajutati voi? Cel mai dragut si original primeste funda:*

15 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Pe bichonelul meu, in varsta de 5 luni il cheama Toto!

| Licurici_2266 a răspuns:

Zuzu, Dada, Si Blaze e draguthappy, Green, Cupcake. Sa-ti traiascahappy

| carmenushaa a răspuns:

Buna. iti trimit un site cu nume pentru catei in ordine alfabetica. sper ca te-am ajutat! :* http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html funda?

| Dany3103 a răspuns:

Toto, Figaro, Blacky, Ruffus, Labus, Panuslaughing

| ZAXELS a răspuns:

Laky asa se scrie dar se spune Lachi

| Butterfly2012 a răspuns:

Pai...
Blackye
Laky
Ruddy

| AroundZendaya a răspuns:

Fluffy, Buddy, Buster, Cody, Charlie, Sparky, Gasper, Duddles, Toby, Puffy, Boy happy

| BbOoYyKkAa a răspuns:

Athos

| BalonasheDeSapun a răspuns:

Blaze,Blair,Bluzar,Avar,Foxy,Snowball,Lover,Paxel,Paxley,Peach,Pock,Puck,France,Humpry,Godfry,Nichols,Teddy,Staples,Galvin,Nate,Mackenzei,Brandon,Reen,Rachel,Jess,Jasson,Rian...Funda?:Xcred ca meriT! Te rooog!

| LauraTommo a răspuns:

Aput (cuvant Innuit, insemnand „Zapada");
Hiko (cuvant nipon, cu sensul de „Gheata");
Blanco; Flavio; Igloo; Buffy;
Snowball (engl., „Bulgare de zapada")

| LauraTommo a răspuns:

Aput
Hiko (cuvant nipon, cu sensul de „Gheata");
Blanco; Flavio; Igloo; Buffy;
Snowball (engl., „Bulgare de zapada")

| ceza20 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il cheme Rexy.

| Ghita_Ana_Alexandra_1996 a răspuns:

Ma gandeam la Laky,Fluffy, Puffy, Boy, Jorge,
Blaze nu prea merge.
Nu te gandi la un nume, ci uitate-te la el si atunci vei gasi cu siguranta un nume superb pentru cainele tau.Tot asa am gasit si eu un nume superb pentru cainele meu pe care il cheama Ricky si pe alt caine de al meu Nero. Poate te ajuta!
Ti-am raspuns cu cel mai mare drag!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)