| oana1 a întrebat:

Am și eu o întrebare, ce as putea face cu niște cutiuțe goale sau ce as putea pune in ele?

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ai putea sa comanzi aur pe dimensiunile cutiilor, si sa le umpli cu aur

| Crisstinayy12 a răspuns:

Ai putea sa le arunci. Ai putea pune lucruri neimportante in ele. Ai putea sa le decorezi frumos.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Sau ai putra face un loc pentru pisicuta sau animale

| theforceofgood a răspuns:

În iele ai putea pune lucruri mici-importante, precum stick-uri, carduri de memorie, cartele sim, carduri bancare, actele-buletinul, carnetul de sofer, bijuteriile, ceasurile, telefoanele pe care nu le mai folosesti... sau în cazul feteleor- cosmeticele precum rujul, fond de ten etc.

Răspuns utilizator avertizat