| darkmonster a întrebat:

Am şi eu o mare , mare rugăminte . ştie careva dacă dă cineva spre adopţie pui de căţeluşi yorkshire terrier , westie , pomeranian ... ? vă roog ? mulţumesc .

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Cauta pe adoptiicaini.ro.Poate gasesti acolo.

| ionutmystic a răspuns:

Cainii de rasa se vand de obicei, si inca cu preturi destul de mari. Deci ma indoiesc ca o sa gasesti pe gratis.

| love566 a răspuns:

Wow poate gasesti maturi in nici un caz pui sunt rase cum sa va spun "speciale"... eu imi iau un yorkshire terrier toy si dau 14 milioane... dar mult succes poate o sa gasesti un asa numit "prost" sa til dea pe moca